Susisiekite

Ar norite tapti ateities sporto dalimi?

Jei norite išbandyti teqsportą ar tapti teqsporto šakų ambasadoriumi savo bendruomenėse, susisiekite su mumis!

Paskambinkite mums

+37065657084

Raskite mus

Savanorių Arena Savanorių pr. 178 B, 03154 Vilnius

Parašykite mums

info@tekbolas.lt

Išbandykite ateities sportą patys

Visas teqsporto šakas galite išbandyti patys mūsų partnerių Savanorių sporto arenoje. TEQ stalai yra atviri visuomenei, tačiau visą teqsportui reikalingą inventorių ( kamuoliai, raketės) rekomenduojame pasiimti kartu su savimi. Jei norite privačių pamokų susisiekite su mumis.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Teqsportas – tai dinamiškas, interaktyvus įvairių sporto šakų atmainų derinys, kurios suderina elementus iš stalo teniso, futbolo rankinio, tinklinio ir yra žaidžiamas ant specialaus stalo su atšokančiomis sienelėmis. Skirtas visų amžiaus grupių žaidėjams, skatinantis fizinį aktyvumą ir strateginį mąstymą.

Teqsportas mokyklose skatina fizinį aktyvumą, komandinį darbą, strateginį mąstymą ir kūrybiškumą. Tai puiki alternatyva tradiciniams sporto užsiėmimams, padedanti įtraukti įvairius mokinius į aktyvias veiklas.

Pradėti žaisti teqsportą galima be išankstinių įgūdžių, o mokymasis yra greitas ir įtraukiantis. Reikalingas tik „Teq“ stalas ir standartinis futbolo arba rankinio kamuolys priklausomai nuo žaidimo varianto.

Taip, teqsportas tinka įvairių amžiaus grupių žmonėms. Žaidimas yra lengvai pritaikomas skirtingam amžiui ir fizinėms galimybėms, todėl kiekvienas gali rasti malonumą ir iššūkį žaisdamas.

Teqsporto ambasadorius – tai asmuo, aktyviai skleidžiantis žinią apie teqsporto veiklą ir bendruomenę savo mieste ar regione. Ambasadoriai organizuoja renginius, skatina žmones išbandyti „Teq“ žaidimus ir veikia kaip sporto bei aktyvaus gyvenimo būdo pavyzdys.

Teqsporto ambasadoriai gauna komisinius už TEQ stalų pardavimus, galimybes gauti finansavimą iš valstybės sporto skatinimui, asmeninio tobulėjimo galimybes ir galimybę stiprinti vietos bendruomenę.

Teqsportas gali būti integruojamas į fizinio ugdymo pamokas kaip novatoriška priemonė skatinti fizinį aktyvumą, taip pat kaip įrankis mokymuisi ir komandinio darbo bei socialinių įgūdžių vystymui. Mokyklos taip pat gali dalyvauti ambasadorių organizuojamuose renginiuose ir varžybose.

Norint tapti teqsporto ambasadoriumi, reikia užpildyti paraišką mūsų svetainėje ir susitikti su mūsų komanda aptarti galimybes. Mes ieškome aistringų sporto ir sveikatingumo šalininkų, norinčių dalytis savo aistra su kitais.

NEPRALEISKITE NAUJIENŲ

Užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite svarbiausių aktualijų ir geriausių pasiūlymų. Visada būsite teqsporto naujienų epicentre!

Partneriai

Learn how we helped 100 top brands gain success