Ketčas

Ketčas – tai naujoviška tinklinio atmaina žaidžiama ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus – TEQ™ stalo.

QATCH taisyklės

Norėdami gauti visą informaciją apie QATCH žaidimo taisykles, atsisiųskite oficialų taisyklių dokumentą. Čia rasite išsamius paaiškinimus apie žaidimo principus, įrangą, taškų skaičiavimą. Taisyklės pateikiamos lengvai suprantamu formatu, todėl jos bus naudingos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems žaidėjams. 

Ketčo pradmenys

Išmokite ateities sporto šakos pradmenis ir konkuruokite su savo draugais. Kviečiame visus norinčius prisijungti prie ketčo bendruomenės.

Ar nori tapti ketčo treneriu?

Tapk ketčo treneriu

Įvairaus amžiaus grupės

Kviečiame visus turinčius aistrą rankinio sportui prisijungti ir tapti ateities sporto šakos treneriu.

Tapk ketčo ambasadoriumi

Ar nori pritaukti naują sporto šaką į savo miestą ar bendruomenę?
Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.

Tarptautiniai turnyrai

Prisijunkite prie ketčo bendruomenės ir dalyvaukit taprtautiniuose ateities sporto šakos turnyruose.

QATCH

Susipažinkite su ketčo teikiama nauda

Įtraukiantis ir malonus poilsis

Qatch siūlo unikalų sportinės veiklos ir kokybiškos alternatyvios rankinio treniruočių koncepcijos derinį. Žaidžiant Qatch ugdomi geresni sprendimų priėmimo įgūdžiai, nes skatinamas kūrybiškas konkurencingumas. Žaidėjai geriau supranta sprendimus aikštelėje ir komandinio darbo dinamiką, tobulina savo gebėjimus efektyviai kurti strategijas ir sklandžiai bendradarbiauti su komandos draugais, perkeldami šiuos patobulintus įgūdžius į pagrindinį rankinio žaidimą.

Novatoriškas fizinis iššūkis

Qatch siūlo naujovišką ir fiziškai sudėtingą iššūkį. Išskirtinis žaidimo būdas – kamuolio mėtymas pirmyn ir atgal tarp trijų žaidėjų komandų – leidžia dalyviams patirti intensyvią ir dinamišką veiklą. Strateginis žaidėjų – puolėjų ir gynėjų – išsidėstymas uždaroje erdvėje skatina greitą mąstymą, vikrumą ir tikslumą, todėl gerėja refleksai ir fizinė koordinacija.

Įsitraukimas ir gebėjimas prisitaikyti

Qatch išsiskiria kaip nauja ir novatoriška sporto šaka dėl savo unikalios sąrangos ir žaidimo būdo. Strateginis puolėjų ir gynėjų išsidėstymas priešinguose stalo galuose suteikia prisitaikymo ir strateginio įsitraukimo elementą. Žaidėjai turi ne tik efektyviai bendrauti, bet ir operatyviai koreguoti savo strategijas, taip pagerindami savo gebėjimą perskaityti varžovų veiksmus ir priimti dalinius sprendimus – įgūdžius, kurie puikiai pritaikomi įvairiose varžybų aplinkose, įskaitant tradicinį rankinį.

Ar norite ketčo savo mieste ar bendruomenėje?

Susisiekite su mumis arba aplankykite mūsų partnerių el. parduotuvę!

Learn how we helped 100 top brands gain success