Tekbolas

Tekbolas – tai naujoviška futbolo ir stalo teniso mišinys žaidžiamas ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus – TEQ™ stalo.

TEQBALL taisyklės

Norėdami gauti visą informaciją apie Teqball žaidimo taisykles, atsisiųskite oficialų taisyklių dokumentą. Čia rasite išsamius paaiškinimus apie žaidimo principus, įrangą, taškų skaičiavimą. Taisyklės pateikiamos lengvai suprantamu formatu, todėl jos bus naudingos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems žaidėjams. 

Prisijunkite prie sparčiausiai populiarėjančio sporto pasaulyje

Šis sportas suburia žmones iš visų pasaulio kampelių, siūlydamas ne tik puikią fizinę veiklą, bet ir galimybę dalintis nepakartojama bendruomenės dvasia. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs sportininkas, čia rasite vietą tobulėti, varžytis ir, svarbiausia, mėgautis kiekvienu žaidimo momentu. Prisijunkite prie mūsų jau šiandien ir tapti sporto bendruomenės dalimi!

Tekbolo treniruotės

20 EUR / MĖN

Amžiaus grupė 14-18 m.

Tekbolo treniruotės jauniems futbolo žaidėjams ir pradedantiesiems.

25 EUR / MĖN

Amžiaus grupė + 18 m

Tekbolo treniruotės patyrusiems futbolo žaidėjams ir tekbolo pradedantiesiems.

Tobulėti gali kiekvienas!

 Nepriklausomai nuo lyties, šis žaidimas yra atviras visiems ir suteikia lygias galimybes. Mes tikime, kad sportas neturi ribų ir kiekvienas žaidėjas, nepaisant lyties, turi galimybę žaisti, varžytis ir tobulėti. Mūsų bendruomenė palaiko kiekvieno žaidėjo techninių įgūdžių tobulinimąsi, skatindama visus dalintis patirtimi, mokytis vieni iš kitų ir kartu augti. Prisijunkite prie mūsų ir atraskite, kaip galite ne tik gerinti savo žaidimą, bet ir prisidėti prie lygių galimybių sporte skatinimo!

Ar nori tapti tekbolo treneriu?

Tapk tekbolo treneriu

Įvairaus amžiaus grupės

Kviečiame visus turinčius aistrą futbolo sportui prisijungti ir tapti ateities sporto šakos treneriu.

Tapk tekbolo ambasadoriumi

Tekbolo treniruotės patyrusiems futbolo žaidėjams ir tekbolo pradedantiesiems.

TEQBALL taisyklės

Susipažinkite su tekbolo teikiama nauda

Netradicinis fitnesas ir malonumas

Tekbolas suteikia gaivų požiūrį į fizinį aktyvumą, derindamas futbolo azartą ir stalo teniso tikslumą. Ši unikali sintezė ne tik padeda žaidėjams fiziškai įsitraukti, bet ir suteikia naują malonumo formą, kuria galima dalytis su draugais ir šeima. Naujoviškas TEQ™ stalo žaidimas suteikia netikėtumo elementą, todėl kiekvienas mačas tampa jaudinančia ir dinamiška patirtimi.

Patobulinti refleksai ir gebėjimas prisitaikyti

Žaidžiant tekbolą lavinami tokie svarbūs sportiniai įgūdžiai kaip greiti refleksai ir gebėjimas prisitaikyti. Greitas perėjimas tarp futbolo judesių ir kontroliuojamų stalo teniso smūgių reikalauja priimti sprendimus dalimis per sekundę ir sklandžiai pereiti iš vienos technikos į kitą. Tai veiksmingai gerina žaidėjų vikrumą ir reakcijos laiką, o tai gali būti naudinga ne tik žaidžiant Tekbolas, bet ir kitose sporto šakose bei kasdienėse situacijose.

Įtraukiantis ir universalus užsiėmimas

Tekbolas sukurtas taip, kad juo galėtų mėgautis daugybė žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus ar įgūdžių lygio.Dėl futbolo ir stalo teniso elementų derinio jis prieinamas tiek futbolo entuziastams, tiek stalo teniso mėgėjams.TEQ™ stalo pritaikomumas reiškia, kad tekbolą galima žaisti patalpose, lauke ar net ant įvairių paviršių, todėl galima lanksčiai pasirinkti žaidimo aplinką, atitinkančią skirtingus pageidavimus ir aplinką.

Ar norite tekbolo savo mieste ar bendruomenėje?

Susisiekite su mumis arba aplankykite mūsų partnerių el. parduotuvę!

Learn how we helped 100 top brands gain success