Tekpongas

Tekpongas – tai naujoviškas rakečių sportas, žaidžiamas ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus – TEQ™ stalo.

TEQPONG taisyklės

Norėdami gauti visą informaciją apie TEQPONG žaidimo taisykles, atsisiųskite oficialų taisyklių dokumentą. Čia rasite išsamius paaiškinimus apie žaidimo principus, įrangą, taškų skaičiavimą. Taisyklės pateikiamos lengvai suprantamu formatu, todėl jos bus naudingos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems žaidėjams. 

Tekpongo pradmenys

Išmokite ateities sporto šakos pradmenis ir konkuruokite su savo draugais. Kviečiame visus norinčius prisijungti prie tekpongo bendruomenės.

Ar nori tapti tekpongo ambasadoriumi?

Tapk tekpongo treneriu

Įvairaus amžiaus grupės

Kviečiame visus turinčius aistrą rakečių sportui prisijungti ir tapti ateities sporto šakos treneriu.

Tapk tekpongo ambasadoriumi

Ar nori pritaukti naują sporto šaką į savo miestą ar bendruomenę?
Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.

Tarptautiniai turnyrai

Prisijunkite prie tekpongo bendruomenės ir dalyvaukit taprtautiniuose ateities sporto šakos turnyruose.

TEQPONG

Susipažinkite su tekpongo teikiama nauda

Pilna proto ir kūno treniruotė

Tekpongas siūlo holistinę treniruočių patirtį, derindamas fizinį krūvį su protiniu įsitraukimu. Įveikdami “Teq” stalo iššūkius žaidėjai ne tik tobulina fizinius įgūdžius, bet ir lavina dėmesio koncentraciją bei geresnę proto kontrolę, todėl visapusiškai lavina ir kūną, ir protą.

Dinamiška pramoga visų lygių žaidėjams

Tekpongas žaidžiamas naudojant išlenktą “Teq” stalo dizainą, todėl žaidimas tampa dar įdomesnis. Įvairūs atšokimai ir perskaičiuoti kampai suteikia begalinį malonumą ir patikrina žaidėjų refleksus. Šis dinamiškas žaidimas ir sporto šakos prieinamumas tinka įvairaus meistriškumo žmonėms – nuo profesionalių sportininkų, ieškančių iššūkio, iki pradedančiųjų, norinčių pramoginio azarto.

Įgūdžius lavinantis poilsis

Tekpongas teikia daugybę privalumų, nepriklausomai nuo jūsų patirties. Užsiimant šiuo sportu labai pagerėja rankų ir akių koordinacija, koncentracija ir refleksai. Dėl to šis sportas yra idealus pasirinkimas tobulinti svarbiausius įgūdžius, kuriuos galima pritaikyti ne tik pačiame sporte, bet ir įvairiose kasdienio gyvenimo srityse. Nesvarbu, ar norite patobulinti savo konkurencinį pranašumą, ar tiesiog mėgautis aktyviu laisvalaikiu, tekpongas turi ką pasiūlyti.

Ar norite tekpongo savo mieste ar bendruomenėje?

Susisiekite su mumis arba aplankykite mūsų partnerių el. parduotuvę!

Learn how we helped 100 top brands gain success