Tekvolis

Tekvolis – tai naujoviška tinklinio atmaina žaidžiama ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus – TEQ™ stalo.

TEQVOLY taisyklės

Norėdami gauti visą informaciją apie TEQVOLY žaidimo taisykles, atsisiųskite oficialų taisyklių dokumentą. Čia rasite išsamius paaiškinimus apie žaidimo principus, įrangą, taškų skaičiavimą. Taisyklės pateikiamos lengvai suprantamu formatu, todėl jos bus naudingos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems žaidėjams. 

Tekvolio pradmenys

Išmokykite ateities kartą ateities sporto šakos pradmenis ir konkuruokite su savo draugais. Kviečiame visus norinčius prisijungti prie tekvolio bendruomenės.

Ar nori tapti tekvolio ambasadoriumi?

Tapk tekvolio treneriu

Įvairaus amžiaus grupės

Kviečiame visus turinčius aistrą rakečių sportui prisijungti ir tapti ateities sporto šakos treneriu.

Tapk tekvolio ambasadoriumi

Ar nori pritaukti naują sporto šaką į savo miestą ar bendruomenę?
Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.

Tarptautiniai turnyrai

Prisijunkite prie tekvolio bendruomenės ir dalyvaukit taprtautiniuose ateities sporto šakos turnyruose.

TEQVOLY

Susipažinkite su tekvolio teikiama nauda

Įtraukiantis ir malonus poilsis

Tekvolis – puikus laisvalaikio praleidimo būdas kiekvienam sporto entuziastui. Tačiau tai ne tik laisvalaikis – tai ir galimybė profesionaliems tinklinio žaidėjams papildomai treniruotis ir tobulėti. Taisyklės, sukurtos taip, kad rungtynės būtų įdomesnės ir malonesnės tiek dalyviams, tiek žiūrovams, skatina susikaupimą, reakcijos laiką ir tikslumą valdant kamuolį.

Tinklinio pradmenys

Svarbiausias tekvolio tikslas – didinti šios naujoviškos sporto šakos populiarumą visame pasaulyje tiek tarp profesionalių sportininkų, tiek tarp entuziastų. Šia sporto šaka siekiama užmegzti glaudų ryšį su tinkliniu, integruojant jį į kasdienę sporto praktiką. Tai ne tik išplečia tinklinio žaidėjų galimybes, bet ir praturtina sporto bendruomenę naujomis ir įdomiomis perspektyvomis.

Techninių ir psichologinių įgūdžių stiprinimas

Tekvolis ne tik skatina fizinį aktyvumą, bet ir stiprina techninius bei psichologinius įgūdžius. Žaidimas stiprina žaidėjų koncentraciją, reakcijos laiką ir tikslumą – esminius elementus ne tik tekvolyje, bet ir įvairiose kitose sporto šakose bei gyvenimo situacijose. Profesionaliems tinklinio žaidėjams šis žaidimas suteikia galimybę tobulėti ir perkelti įgūdžius į savo pagrindinį žaidimą, o mėgėjams atveria duris į naują ir patrauklią sportinę patirtį.

Ar norite tekvolio savo mieste ar bendruomenėje?

Susisiekite su mumis arba aplankykite mūsų partnerių el. parduotuvę!

Learn how we helped 100 top brands gain success