Tekis

Tekis – tai naujoviškas rakečių sportas, žaidžiamas ant daugiafunkcinio sporto inventoriaus – TEQ™ stalo.

TEQIS taisyklės

Norėdami gauti visą informaciją apie TEQIS žaidimo taisykles, atsisiųskite oficialų taisyklių dokumentą. Čia rasite išsamius paaiškinimus apie žaidimo principus, įrangą, taškų skaičiavimą. Taisyklės pateikiamos lengvai suprantamu formatu, todėl jos bus naudingos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems žaidėjams. 

Tekio pradmenys

Išmokite ateities sporto šakos pradmenis ir konkuruokite su savo draugais. Kviečiame visus norinčius prisijungti prie tekio bendruomenės.

Ar nori tapti Teqis ambasadoriumi?

Tapk tekio treneriu

Įvairaus amžiaus grupės

Kviečiame visus turinčius aistrą rakečių sportui prisijungti ir tapti ateities sporto šakos treneriu.

Tapk tekio ambasadoriumi

Ar nori pritaukti naują sporto šaką į savo miestą ar bendruomenę?
Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.

Tarptautiniai turnyrai

Prisijunkite prie tekio bendruomenės ir dalyvaukit taprtautiniuose ateities sporto šakos turnyruose.

TEQIS

Susipažinkite su tekio teikiama nauda

Greita reakcija

Šis sportas siūlo žaidėjams įdomų būdą lavinti ir tobulinti savo pažintinius gebėjimus. Dėl unikalios išlenktos TEQ™ stalo formos sukuriamos skirtingos kamuoliuko trajektorijos, todėl žaidėjai turi greitai priimti sprendimus ir susikaupti. Tai skatina geresnę rankų ir akių koordinaciją, strateginį mąstymą ir gebėjimą prisitaikyti prie besikeičiančios žaidimo dinamikos, o tai galiausiai pagerina kognityvinius įgūdžius, kurie neapsiriboja vien sportu.

Sporto meistriškumo pagrindas

Tekis yra žingsnis į priekį rakečių sportu besidomintiems asmenims. Žaisdami “Teqis” žaidėjai lavina pagrindinius įgūdžius, tokius kaip greita reakcija, techninis tikslumas ir komandinis darbas – įgūdžius, kurie sudaro tvirtą pagrindą, pritaikomą kitose rakečių sporto šakose, tokiose kaip paplūdimio tenisas, padelis ir piklbolas. Nesvarbu, ar žaidžiamas vienetas, ar dvejetais, Tekis lavina gebėjimus, kurie lengvai perkeliami į kitas panašias sporto šakas, todėl tai ideali platforma tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sportininkams tobulinti savo bendrą raketės žaidimą.

Pramoga visoms amžiaus grupėms

Tai sportas, kuriam nėra amžiaus ribų, todėl jis yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas visų kartų žmonėms. Lengvai išmokstami elementai yra žaismingas pradžiamokslis pradedantiesiems, o techninės subtilybės – iššūkis labiau patyrusiems žaidėjams.

Ar norite tekio savo mieste ar bendruomenėje?

Susisiekite su mumis arba aplankykite mūsų partnerių el. parduotuvę!

Learn how we helped 100 top brands gain success