TEQ Ambasadorius

Kviečiame jus tapti mūsų ambasadoriais savo mieste!  Ambasadorių programa yra skirta tiems, kurie nori ne tik skleisti aistrą sportui, bet ir turėti tiesioginį poveikį savo bendruomenės sveikatai.

Teqsportas mieste

Tapk teqsporto šakų ambasadoriumi savo mieste. Atstovauk savo mėgstamą sporto šakos alternatyvą ir suburk bendruomenę.

Užsidirbk iš hobio

Tapus teqsporto ambasadoriumi savo mieste, tu gali ne tik skleisti aistrą sportui, bet ir užsidirbti papildomų pajamų iš TEQ stalų pardavimo. Už kiekvieną sėkmingai pardavimą ambasadoriai gauna komisinius, taip pat galimybę įtraukti vietos bendruomenę į inovatyvų sportą ir gauti valstybės finansavimą sporto skatinimui. Tai puiki galimybė derinti pomėgį ir finansinę naudą, kartu prisidedant prie sveikesnės ir aktyvesnės visuomenės kūrimo.

Įtrauk bendruomenę!

Tapdami teqsporto ambasadoriais savo mieste, jūs ne tik galite užsidirbti papildomų pajamų, bet ir aktyviai įtraukti vietos bendruomenę į sporto ir sveikatingumo veiklas. Ambasadoriai tampa tiltu tarp teqsporto ir savo miesto gyventojų, skatindami bendruomenės narius dalyvauti renginiuose, varžybose ir sporto užsiėmimuose. Tai suteikia galimybę stiprinti socialinius ryšius, skatinti fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną bei kartu kurti pozityvų pokytį savo mieste. Ambasadoriai, įtraukdami bendruomenę, padeda kurti stipresnę, sveikesnę ir laimingesnę aplinką visiems.

Asmeninis tobulėjimas

Dar vienas privalumas, būnant teqsporto ambasadoriumi, yra asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybės. Ambasadoriai gauna unikalią progą mokytis naujų įgūdžių, tokių kaip renginių organizavimas, viešasis kalbėjimas ir bendruomenės vadyba, kurie praverčia tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Be to, dalyvavimas teqsporto veikloje ir įvairiuose projektuose suteikia galimybę plėsti savo socialinius tinklus, susipažinti su įvairių sričių profesionalais ir užmegzti vertingus kontaktus. Tai ne tik padeda auginti asmeninį brandą, bet ir atveria naujas karjeros galimybes ateityje.

Teqsportas mokykloje

tai inovatyvus būdas skatinti mokinių fizinį aktyvumą, komandinio darbo įgūdžius ir kūrybiškumą per žaidimą. Tai ne tik praturtina fizinio ugdymo pamokas, bet ir atveria naujas mokymosi galimybes, derinant sportą su švietimu.

Fizinio aktyvumo skatinimas

Įtraukiant teqsportą į mokyklų programas, skatinamas mokinių fizinis aktyvumas per novatorišką ir įtraukiantį sportą. Tai ne tik padeda gerinti vaikų fizinę sveikatą, bet ir mažina sėdimą gyvenimo būdą susijusias problemas. Reguliarūs „Teq“ žaidimai ir treniruotės skatina vaikus būti aktyvesniais ir įtraukia net tuos, kurie anksčiau nesidomėjo tradicinėmis sporto šakomis.

Socialinių įgūdžių ir komandinio darbo vystymas

Teqsporto veiklos mokyklose skatina komandinio darbo jausmą ir bendradarbiavimą tarp mokinių. Žaisdami komandinius žaidimus, vaikai mokosi bendrauti, dirbti kartu siekiant bendro tikslo ir gerbti vieni kitus. Tai puiki priemonė socialiniams įgūdžiams ugdyti, kurie svarbūs ne tik mokykloje, bet ir visą tolesnį gyvenimą.

Inovatyvus mokymosi įrankis

Teqsportą galima naudoti ne tik kaip fizinio ugdymo priemonę, bet ir kaip inovatyvų mokymosi įrankį. Per žaidimą mokiniai gali mokytis komandos vadybos bei strateginio planavimo principų. Tai padeda mokymosi procesą padaryti įdomesnį ir praktiškesnį, taip pat skatina mokinių kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius.

Ar nori tapti teqsporto ambasadoriumi?

Pritrauk ateities sportą į savo miestą ar bendruomenę!

Tapk tekpongo ambasadoriumi

Pritrauk stalo teniso atmainą į savo miestą ar bendruomenę!
Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.

Tapk tekio ambasadoriumi

Kviečiame visus padelio teniso entuziastus pritraukti naują šios sporto šakos atmainą Tekį į savo miestą ar bendruomenę!
Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.

Tapk ketčo ambasadoriumi

Ši nauja sporto atmaina patiks visiems rankinio žaidėjams. Tapk ketčo ambasadoriumi savo mieste ar bendruomenėje!
Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.

Tapk tekvolio ambasadoriumi

Jei tau patinka paplūdimio arba salės tinklinis, tada tau tikrai patiks ir nauja šio sporto atmaina – Tekvolis! 
Susisiekite su mumis ir sužinokite kaip pritraukti šią sporto šaką į savo miestą.

NEPRALEISKITE NAUJIENŲ

Užsiprenumeravę naujienlaiškį nepraleisite svarbiausių aktualijų ir geriausių pasiūlymų. Visada būsite teqsporto naujienų epicentre!

Partneriai

Learn how we helped 100 top brands gain success